Nerez zábradlí

Výroba a montáž zábradlí z nerezu Vladimír Kroutil

 

Zámečnická firma Vladimír Kroutil se zabývá výrobou schodišťového a balkonového nerezového zábradlí pro rodinné domy působící převážně v regionu Pardubického kraje a okolí.

Na výrobu zábradlí nepoužíváme levné šišaté nerezové trubky nestejné povrchové úpravy, ale materiály vyrobené v EU kde je zajištěna stálá kvalita materiálu, broušené na zakázku hrubostí K320.

Madla jsou svařována a výplně ohýbané pro dosažení vyšší tuhosti zábradlí, tedy bez viditelných spojů i když základem je montované zábradlí.

 

Na základě našich dlouholetých zkušeností Vám nabízíme:

 

 

 

tel: +420 773 517 460

 

Neváhejte nás kontaktovat

 

Vladimír Kroutil

 

 

TAGY:

zábradlí, nerezové zábradlí, zábradlí na schodiště, schodišťové zábradlí, zabradlí na galerii, zabradlí na balkon, zabradlí na terasu, zábradlí na francouzská okna, zábradlí k francouzským oknům, nerezové zábradlí balkon, nerezové zábradlí schodiště, nerez zábradlí, madla na zábradli, madla na schodiště, schodišťové madlo, madlo zábradlí,skleněná výplň zábradlí,skleněné zábradlí,zábradlí sklo, zábradlí Chrudim, nerezové zábradlí Chrudim, zábradlí Pardubice, nerezové zábradlí Pardubice, zábradlí Hradec Králové, nerezové zábradlí Hradec Králové

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

+420 773 517 460

Upozornění

 

V současné době nové zakázky nepřijímám do odvolání.

Zavřít